Rezervuj ihneď

Vitajte v hoteli Modena ***

hotel Modena ***

Hotel Modena*** sa nachádza v druhom obvode hlavného mesta Bratislavy.  Vyznačuje sa veľmi jednoduchou dostupnosťou priamo do historického centra, k letisku a hlavným dopravným ťahom do Košíc, Viedne, Prahy a Budapešti. Vo svojich 40tich izbách, ktoré sú členené do 3 kategórií, ponúka príjemné ubytovanie a kvalitné doplnkové služby pre turistov,  rodiny s deťmi, business klientov ale aj pre náročnejšieho zákazníka.

 

Pre spestrenie programu našich hostí zabezpečujeme denné i nočné prehliadky Bratislavy, vyhliadkové jazdy turistickým vláčikom, či plavby po Dunaji. V spolupráci s profesionálnymi sprievodcami organizujeme výlety do okolia pre skupiny i jednotlivcov. V prípade záujmu nás vopred kontaktujte.

 

Ako certifikovaný člen organizácie ”Vitajte, cyklisti!”  je Hotel Modena*** prispôsobený potrebám cyklistov a cykloturistov. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup, bezplatné Wifi pripojenie a tiež monitorované parkovacie státie.

 

Teší sa na Vás náš mladý kolektív, ktorý je pripravený vyjsť v ústrety akýmkoľvek požiadavkám svojím individuálnym a ústretovým prístupom.

 

hotel Modena

 

Hotel disponuje 40 izbami, pekným výhľadom na mesto, priestrannou reštauráciou, súkromným wellness a menším fitness.

 


Zábava a relax v okolí

"Lajkujte" náš hotel