Rezervuj ihneď

Reštaurácia a kongresy

Školiaca miestnosť

K hotelu patrí školiaca miestnosť s kapacitou do 40 osôb. Je vhodná na rôzne príležitosti ako meetingy, pracovné rokovania, školenia, prípadne aj rodinné oslavy, stretnutia, či menšie svadby. Samozrejmosťou je zabezpečenie kompletného technického vybavenia a  cateringových služieb podľa Vašich želaní.


Kongresová sála

Disponujeme tiež novozrekonštruovanou kongresovou sálou s kapacitou do 120 osôb. V kongresovej sále organizujeme školenia, teambuildingy, firemné eventy, svadby a rôzne iné akcie. Kongresová sála je plne klimatizovaná a technicky vybavená. V prípade záujmu o jej prenájom Vám radi vypracujeme a zašleme konkrétnu cenovú ponuku.


Reštaurácia

Súčasťou hotela je aj reštaurácia Maranello, ktorá Vám ponúka posedenie v príjemnom prostredí s výbornou talianskou kávou Maranello. Okrem talianskej kuchyne ponúka niekoľko druhov denného menu a bussines menu s neobmedzeným množstvom nápojov. Retšurácia disponuje kapacitou až 130 osôb a je skvelým miestom na usporiadanie svadieb, rodinných osláv, firemných eventov, stužkových a plesov. Bližšie informácie www.maranello-ristorante.sk.